Висаджувати цибулини найкраще на початку осені. Тоді у рослини буде достатньо часу на те, щоб закріпитися і підготуватися до холодів. Ґрунт повинен бути плідним, суглинистим. Перед висадкою ґрунт можна додатково удобрити органічними або мінеральними речовинами. Ділянку варто вибирати сонячну, без застою води та сильних поривів вітру. В іншому хіонодокси Forbesii Rosea невибагливі.
Надалі досить один раз підгодувати рослини, коли з'являться пагони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,95 ₴




