Посадка Еремурус - досить простий і не трудомісткий процес. Виконуючи лише мінімальні вимоги, після висадки рослини в наступному сезоні ви можете насолоджуватися неймовірною красою її цвітіння.
Час посадки. Бульби необхідно висаджувати просто неба в осінній період, задовго до початку перших нічних заморозків.
Місце посадки. Місце потрібно вибрати заздалегідь, підготувавши ґрунт: звільнити його від бур'янів, забезпечити дренаж і розпушити. Рослина любить рости на сонячних ділянках, також добре росте в умовах півтіні.
Глибина посадки. Коріння акуратно занурюють на глибину близько 5 см. При цьому посадкова яма повинна бути досить глибокою (близько 30 см). На дно ями укладається дренажний шар, далі засипають субстрат, розподіляють корінь і присипають ґрунтом, поливаючи водою.
Догляд. Догляд за Еремурус зводиться до поливу за потреби. У дощові періоди полив не потрібен взагалі. Видалення бур'янів і пожовклого листя сприятиме збереженню декоративних здібностей кущів більш тривалий період.
Сорт морозостійкий і з легкістю зимує в ґрунті. В умовах сильних заморозків може знадобитися додаткове укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | M. Thoolen |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 120-200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 289,95 ₴





