


Фрітіларія Imperialis Garland Star Императорский 130 Луковицы 1шт. Florium
189,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 223011
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рослина невибаглива, тому їй цілком підійде сонячна ділянка або півтінь. Ґрунт потрібно підготувати - удобрити та розпушити. Далі слід дотримуватися рекомендацій:
-
саджайте великі цибулини на глибину до 25 см, невеликі - на 15;
-
стежте, щоб не була порушена цілісність луски цибулини;
-
в лунку слід додати пісок великої фракції;
-
між саджанцями відстань повинна бути 40-45 см.
Після цвітіння стебла необхідно обрізати, потім викопати цибулини та зберігати до наступної посадки. При дотриманні всіх правил вас буде радувати урожай красивих квітів фрітілярії Imperialis Garland Star на клумбі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Фритилярии імператорські |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 18/20 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,95 ₴


