Висаджувати ранункулюси Aviv Pink потрібно навесні, коли земля добре прогріється. Кращий період - з кінця квітня до початку травня. Лютики не переносять холодів, а ще не люблять вогкості.
Ґрунт повинен бути нейтральним, слабокислим, з помірною вологістю, родючим та добре дренованим. Місце краще вибирати з півтінню, без сильних поривів вітру і протягів. Висаджувати треба на глибину 4-5 см з відстанню 15 см. Цвітуть рослини з червня по серпень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Жовтець азіатські |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,95 ₴





