Троянда Papillon — Hans Jürgen Evers Німеччина, 1997. Одна із зірок у світі чайно-гібридних троянд завдяки унікальному забарвленню квіток. Належить до групи Чайно-гібридні троянди. Досягає висоти до 70-90 см. Колір упродовж усього сезону.

Зовнішній вигляд
Квітки великі, переважно поодинокі, розміром приблизно 12 см у діаметрі. Вони є принадою для очей. Пелюстки жовтого кольору, часто з легким рум'янцем. Кожна квітка складається 30 пелюсток. М'який аромат. Колірне повторними хвилями упродовж сезону. Чайно-гібридні троянди мають найбільшу популярність. Вони є ідеалом троянди. Кожен сорт має квітки, яка являє собою витвір мистецтва. А все завдяки подовженим бутонам із гострою верхівкою, численним оксамитовим або атласним пелюсткам, які акуратно загнуті на краях.
-
Діаметр квітки: приблизно 12 см
-
Забарвлення квітки: жовтий
Чайно-гібридні сорти є одними з найвідоміших і найпопулярніших зрізаних кольорів. Вони відомі своєю довгою ніжкою, елегантністю й класичною архітектурою. Їх вертикальні стебла, що ростуть, увінчуються великими квітками.
Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Вибираючи місце для троянди — врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючу, добре підібрану ґрунт, і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості та місць із високим залиганям ґрунтових вод. Місце, де ростимуть троянди, потрібно підготує заздалегідь, якщо троянди садитимете навесні — посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени — навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, у ямку насипають суміш із перегною та землі. Саженець розмішають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегною або торфом. Відстань між трояндами має бути щонайменше 30 см, а між рядами — не менш ніж 90 см.

Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потрібен у прищипці, приймання з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підвоєння.
На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою. Втеча ремонтантних троянд пригинають до землі та закривають хвойним лапником, пагони плетистих троянд укладають на лапник, покривають утеплювальними матеріалами (толь, рубероїд іноді — гною).
Навесні щойно попльє не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Тантау |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 224,95 ₴





