Посів. Редис - холодостійка рослина. Його насіння починає проростати при 2-4 ° С, а паростки виносять заморозки до 2-3 ° С морозу. Дорослі рослини витримують короткочасні похолодання до 5-6 ° С морозу. Оптимальна температура для їх росту близько 12-15 ° С до утворення коренеплодів і 16-20 ° С при наростанні коренеплодів. Від високої температури коренеплоди грубіють і набувають гострого смаку. Редис дуже вимогливий до світлового режиму і не виносить затінення. З огляду на те, що він є рослиною довгого дня, то при пізній сівбі швидко стрілкується не утворюючи коренеплоду. Редис вимогливий також до вологи ґрунту і повітря. При нестачі вологи він не утворює коренеплоду. Особливо сильно редис потребує вологи після утворення першого листка , коли починається формування коренеплоду . Посів проводять рано навесні при першій можливості роботи на городі. Насіння висівають рядами при міжряддях 10-12 см, закладаючи їх на глибину близько 2 см.
Догляд. Важливою умовою для отримання дружних сходів є посів у вологий ґрунт. Після проростання сходи проріджують залишаючи відстань між рослинами 2-3 см. Подальший догляд полягає в прополюванні та поливі у разі посухи, а також під час наростання коренеплодів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 13,56 ₴



