Місце для посадки редиски варто обирати сонячне. Також треба розуміти, що вирощувати редис на тому самому місці кілька років не можна. Не бажано висаджувати рослину на місці, де раніше росли капуста, ріпа або редька. Ґрунт під посадку варто перекопати восени та в бідний ґрунт додати перегній і мінеральні добрива.
Посадку у відкритий ґрунт слід проводити у другій половині квітня на глибину 3-4 см. Для посіву готують ряди, відстань між якими має бути 10-12 см. Перші сходи проріджують, надалі необхідно розпушувати ґрунт, забезпечити своєчасний полив та обробити молоді пагони від шкідників, таких як хрестоцвіта блішка.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,56 ₴



