Посев. Насіння помідорів не вимагає попередньої обробки, але якщо вимочувати їх у теплій воді впродовж 12 годин, то воно швидше проросте. Томати дуже вимогливі до ґрунту. Для ранніх сортів підходять легкі, теплі та водопроникні, для пізніх сортів — важчі ґрунти та теж водопроникні. Крім того, ґрунти мають бути родючими. Потреба в поживних речовинах у ранньому віці невелика, але в період плодоносіння різко зростає. Томати люблять високу температуру. Для пророщування насіння томатів необхідна температура 18-22 °C. За низької температури вони не проростають, а за високої — гірше розвиваються. Тому насіння висівають у теплицях, мінітеплицях, парниках або в лотки для розсади в кімнаті. Оптимальний період для посіву: початок або середина лютого для раннього виробництва помідорів (розсаду пікують), середина березня — для середньораннього виробництва (розсаду не пікують) і кінець травня — для пізнього виробництва (розсаду не пікують). Насіння висіває рядками. Норма висівки для непікованої розсади — не більш ніж 2 г/м2, для пікованої розсади — по 2-3 г/м2
Догляд та пікрування. Упродовж першого тижня доходів насіння необхідно підтримувати температуру 20-25 °C, а після появи перших спрацьовувань температуру знижують. Удень вона має бути 10-15 °C, а вночі приблизно 8-10 °C. Залежно від температури, насіння має прорости впродовж 10 днів. Раннє розстаду не потребує частих поливів. Коли утворюються перші 2 справжні аркуші розсаду, пікують у напівтеплий парник у ґрунт на відстані 10 × 10 см або в горщики. Парникова розсада дуже чутлива до низьких температур, тому перед посадкою в ґрунт її потрібно попередньо загартувати, тобто поступово привчити до умов зовнішнього середовища. Під час потепління погоди розсаду виносять на свіже повітря (якщо вона вирощується в кімнаті) або підіймають укриття (якщо вона вирощується в парнику). Також поступово зменшують поливання і розсаду злегка підсушують у продовженні декількох днів перед посадкою. Загартована розсада має темно-зелене забарвлення й товстий виріб. Розсада томатів може сильно витягатися. Вона стане блідо-зеленою й має довгий і тонкий виріб. Причинами витягування є загущення посівів, висока температура та висока вологість, недостатнє освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Момордика |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Кімнатні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Частий |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 19,95 ₴




