Груші необхідна рівна ділянка, наповнена корисними мікроелементами від природи або за допомогою добрив. Розташування краще вибирати сонячне, просторе (не менше 4 м від рослини до рослини). Посадку проводять навесні, коли земля досить прогріта.
Зимує сорт без укриттів та утеплення ґрунту, але вже навесні вимагає мінімального догляду у вигляді підживлення та підгортання землі. Поливи проводять під час цвітіння, формування плодів, після збирання врожаю та при осінньому підживленні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ранні Груші |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 500-600 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 200-300 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий, Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,95 ₴



