Посів петрушки потрібно проводити пізно восени або навіть взимку, ця культура стійка до холодів і може рости при 2 градусах за Цельсієм. Навесні ж можна почати посадку у квітні-травні.
Сам процес посадки виглядає так: стрічку необхідно укласти на звичайну глибину загортання насіння і полити водою, між рядами залишити вільний простір. Завдяки насінню на стрічці ви можете заощадити і час, і саме насіння, а також полегшити собі роботу, адже такий спосіб посадки абсолютно простий і не створює зайвих проблем. Необхідно пам'ятати, що дражовані насіння мають оболонку зі спеціального складу поживних речовин, розташовані вони з оптимальною відстанню одне від одного.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,96 ₴




