
Малино-полуниця Framberry (Унікальні плоди) 133 Саженцы 3шт. Florium
99,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 407022
Посадка. Суниця росте на відкритих сонячних місцях. Грунт повинен бути родючим, пухким, слабокислим або нейтральним. Перед посадкою суниці грунт готують заздалегідь: видаляють бур'яни, вносять перегній або компост (1 відро на 1 м2 площі), після чого грунт перекопують. Суницю висаджують так, щоб коренева шийка перебувала на рівні грунту. Ширина між рядами - 30 см, між рослинами в ряду - 10-20 см залежно від сорту. Після посадки грунт мульчують. Період посадки - весна або осінь.
Догляд. Догляд полягає - в поливах, підживленні, прополюванні та розпушуванні. Суниця особливо потребує вологи в період формування плодів: починаючи з раннього цвітіння і до кінця збирання врожаю. Не переносить застою води. Підгодовують мінеральними і органічними добривами в міру. Якщо перегодувати - не буде плодів. На одному місці суниця може рости 4-7 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Малино-полуниця |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | А-клас |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 99,95 ₴


