Посів. Салат - однорічна холодостійка рослина. Насіння починає проростати при температурі 4-5 ° С, сходи переносять заморозки до 2 ° С, а розсада і дорослі рослини - до 6 ° С. Салат дуже вимогливий до світла і родючості ґрунту, однак негативно реагує на високу концентрацію добрив, особливо мінеральних. У городі салат висівають рано навесні, як тільки ґрунт стане придатним до обробки. Щоб безперервно отримувати свіжу продукцію протягом сезону салат сіють багаторазово, через кожні 7-10 днів аж до серпня. Висівають насіння на грядки рядовим способом з відстанню 15-20 см ряд від ряду в неглибокі борозенки. Глибина загортання насіння 0,5 - 1 см.
Догляд. При появі масових сходів в загущених місцях салат проріджують, залишаючи відстань в ряду для листових сортів 6-8 см і для кочанних 10-15 см. Своєчасно поливати. Збирання врожаю листового салату проводять коли рослинb сформують типову для сорту розетку, але не пізніше початку появи стебла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Листові і черешкові овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1,5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 10,76 ₴



