Посів. Перець більш вимогливий до тепла, ніж інші культури. Його насіння проростає за 7-9 днів при температурі 20-25 ° С і за 18-20 днів при температурі 13-15 ° С. Особливо багато тепла потрібно перцеві в фазі розсади. При температурі нижче 13 ° С він припиняє своє зростання. При 0,3 - 0,5 ° С морозу рослини гинуть. Оптимальна температура для росту і розвитку рослин 18-25 ° С. При сприятливій температурі перець розвивається раніше. Виключно несприятливо на рості і розвитку рослин позначаються різкі температурні коливання. Квітки опадають, якщо температура нижче 15 ° С і вище 30 ° С. При тривалому похолоданні молоді плоди набувають антоціанового забарвлення. Насіння перцю для ранньої розсади висівають із середини січня до початку лютого в теплий парник. Насіння сіють урозкид, присипають шаром ґрунту завтовшки 1,5-2 см. Насіння сходить через 8-10 днів. Після появи двох перших справжніх листків, сіянці пікірують в теплий парник на відстані 8х8 см. Розсада готова до висадки у відкритий ґрунт в кінці квітня-на початку травня. Пікірувати розсади перцю потрібно 65-70 днів від появи сходів. Для пізньої розсади сіють пізніше. Висаджувати розсаду перцю у відкритий ґрунт можна тоді, коли пройде небезпека пізніх весняних заморозків і температура ґрунту підніметься вище 14 ° С.
Догляд. Перець не можна вирощувати без поливу. Поливають його, однак, тільки при необхідності - при перезволоженні рослини жовтіють і квітки опадають. Розпушування проводять тільки після того, як рослина добре вкоренилася. Воно має бути дрібним, на глибину 5-10 см, тому що коренева система перцю розміщується у верхньому шарі ґрунту. Цим розпушуванням руйнують ґрунтову кірку і сприяють кращому провітрювання та прогріванню ґрунту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Перець для теплиць |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 75-95 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 10,95 ₴



