Бажання вирощувати у своєму саду майорці цілком зрозуміле, оскільки рослини невибагливі, витривалі, привертають велику кількість крилатих і радують нескінченним цвітінням.
Час посадки. Якщо квіти вирощуються розсадним способом, висадка проводиться у квітні. У разі висаджування відразу у відкритий ґрунт - в травні-червні.
Місце посадки. Квітка надає перевагу відкритій і сонячній ділянці землі, захищеній від вітрів.
Глибина посадки. Посадку квітів майорця проводять навесні, витримуючи відстань між квітками в 30-35 см. Перед посадкою ґрунт копають і додають добрива, потім знову копають і висаджують на глибину 10 см.
Догляд. Цинія - теплолюбна рослина, яка любить регулярні підгодівлі добривами та помірний полив. Не переносить застою вологи, яка впливає на розмір суцвіть і зовнішній вигляд самої рослини. Найменші заморозки можуть згубно позначитися на майорці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 11,95 ₴



