Декоративна однорічна рослина. Привабливі кущики, заввишки 50 см, покриваються надзвичайно гарними, махровими, помпонними квітами, діаметром 3-5 см. Цвітіння тривале — від середини червня до морозів. Посів на розсаду проводять у березні — на початку квітня на глибину 1 см. Сходи з'являються на 4-6 день. Пікувалку проводять один раз. У відкритий ґрунт рослини висаджують, коли минає загроза заморозків. Безпосередньо на постійне місце насіння можна висівати наприкінці квітня — на початку травня, але в цьому разі цвітіння настане кілька пізніше. Теплолюбна рослина, краще росте на відкритих сонячних ділянках, родючих ґрунтах і у разі рясного поливу. Чудовий матеріал для озеленення клумб, бордюрів, фартушок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Цінія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 80 см |
| Вага | 0.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,71 ₴



