Осіння королева любить сонячні ділянки родючої землі. Гарне місце для айстр сприяє рясному цвітінню. На одній рослині може сформуватися 5-7 суцвіть.
Час посадки."> Насіння висівають в березні під плівку або у квітні у відкритий ґрунт. Розсаду айстри висаджують в середині травня.
Місце посадки. Айстрі потрібна сонячна ділянка землі. Рослини не люблять перезволоження. Ділянку вибирають рівну, щоб під час поливу і дощів не було застоїв води.
Глибина посадки.e=""> Насіння айстри висівають в неглибокі борозенки, злегка присипаючи землею і здійснюючи рясний полив, а після цього прикривають плівкою для швидкої появи сходів. Примітною особливістю айстри є можливість посадити насіння і на зиму. Для цього заздалегідь готують борозенки, і посадковий матеріал висаджують в замерзлий ґрунт.
Догляд. Айстри можна назвати невибагливими у догляді. При своєчасному внесенні добрив необхідний регулярний полив і прополювання грядок. Звичайно, по можливості можна ще кілька разів підгодувати рослини, щоб квітки були великими, а квітконос - потужним.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Група | Багаторічники |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Форма | Квітучі |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 12,95 ₴



