Лілії воліють родючий, слабокислий ґрунт для посадки. Цибулини висаджують в заздалегідь підготовлені лунки, присипаючи садовим ґрунтом і злегка утрамбовуючи. Перед посадкою у відкритий ґрунт цибулини варто зберігати в темному прохолодному місці.
Час посадки. Висадка цибулин рекомендується в теплу пору року, краще навесні та восени, коли вночі не передбачаються заморозки.
Місце посадки. Ідеальним для посадки лілії буде сонячне місце, допустима і півтінь. Варто уникати протягів, але ця рослина також любить злегка вітряну погоду. При виборі місця посадки варто подбати й про те, щоб посадити лілію туди, де в зимовий період накопичується багато снігу. Інакше доведеться вкривати рослину на зиму.
Глибина посадки. Глибина посадки для цибулин - 10 - 15 см. При цьому рекомендується забезпечити родючий шар глибиною близько 25 см. Варто дотримуватися відстані між рослинами близько 20 см.
Догляд. Головними вимогами в догляді за лілією Kent є якісний полив і вибір місця посадки. Поливати рослину необхідно в міру висихання ґрунту, переважно в ранковий час.
Може знадобитися опора, оскільки рослина досить висока і пишно цвіте. Після того, як лілія відцвіте, суцвіття рекомендується видалити. На зимовий період квітконос зрізається на рівні близько 10 см.
В інтернет магазині Флоріум можна купити LA/LA лілії гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 54,95 ₴





