Посів. Насіння помідорів не вимагає попередньої обробки, хоча якщо вимочувати їх у теплій воді протягом 12 годин воно швидше проросте. Томати дуже вимогливі до ґрунту. Для ранніх сортів підходять легкі, теплі і водопроникні, для пізніх сортів - більш важкі ґрунти і теж водопроникні. Крім того ґрунти повинні бути родючими. Потреба в поживних речовинах в ранньому віці невелика, але в період плодоношення різко зростає. Томати люблять високу температуру. Для пророщування насіння томатів необхідна температура 18-22 °С. При низькій температурі вони проростають, а при високій - гірше розвиваються. Тому насіння висівають у теплицях, міні - теплицях, парниках або в лотки для розсади в кімнаті. Оптимальний період для сівби: початок або середина лютого для ранньої продукції помідорів (розсаду пікірують), середина березня - для середньоранньої продукції (розсаду не пікірують) і кінець травня - для пізньої продукції(розсаду не пікірують) . Насіння висівають рядками. Норма висіву для не пікіруваної розсади - не більше 2 г/м ², для пікіруваної розсади - по 2-3 г/ м².
Догляд та пікіровка. На протязі першого тижня до сходів насіння необхідно підтримувати температуру 20-25 ° С, а після появи перших сходів температуру знижують. Вдень вона повинна бути 10-15 ° С, а вночі - 8-10 ° С. Залежно від температури насіння повинно прорости протягом 10 днів. Рання розсада не потребує частих поливів. Коли утворюються перші 2 справжніх листки, розсаду пікірують у напівтеплий парник в ґрунт на відстані 10 × 10 см або в горщики. Парникова розсада дуже чутлива до низьких температур, тому перед посадкою в ґрунт її потрібно попередньо загартувати, тобто поступово привчити до умов зовнішнього середовища. При потеплінні погоди розсаду виносять на свіже повітря (якщо вона вирощується в кімнаті) або піднімають укриття (якщо вона вирощується в парнику ). Також поступово зменшують полив і розсаду злегка підсушують на протязі декількох днів перед посадкою. Загартована розсада має темно - зелене забарвлення і товсте стебло. Розсада томатів може сильно витягуватися. Вона стає блідо - зеленою і має довге і тонке стебло. Причинами витягування є загущення посівів, висока температура, висока вологість або недостатнє освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Томати овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 1-2 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий, Червоний |
- Ціна: 14,36 ₴




