Посадка. Для посадки саджанців груші відведіть сонячне, добре провітрюване місце, щоб біля дерев повітря не застоювалося. Груша добре росте і плодоносить тільки на багатому поживними речовинами грунті. Дерева висаджені в низинах з високим стоянням грунтових вод, як правило, гинуть і вимерзають. Грунт повинна бути пухкої, водо-і повітропроникним, в той же час здатної утримувати достатню кількість вологи в шарі. Плоди розкривають всі свої достоїнства, якщо грунт містить вапно. Саджанці груші садіть відразу на постійне місце, так як вона не любить пересадок, особливо в 3-4 річному віці. Садити потрібно кілька сортів (2-3) для запилення. Весняну посадку проводять на початку квітня.
Посадкову яму викопайте глибоку, до 100-120 см, оскільки коренева система проникає на велику глибину. Діаметр ями - 80 см. В яму засипте рослинний перегній або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додати стакан суперфосфату, 4 ст. ложки сульфату калію і два відра річкового піску. Все ретельно перемішайте з грунтом, которою витягли з ями. Після чого розведіть у 10 л води три склянки доломітового борошна або вапна-гідратного і вилийте в яму. Налийте в яму два відра води і залиште її на тиждень. У день посадки саджанця яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кілок, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму грунтоживильну суміш, так щоб утворився горбик. Візьміть саджанець, помістіть його на горбок, рівномірно розправте коріння і засипте простий землею без добрива, при цьому коренева шийка повинна бути на 5 см вище поверхні грунту. Саджанець кілька разів струсніть, щоб не залишилося порожнеч між коренями, потім грунт добре утрамбуйте, але дуже акуратно, полийте і замульчуйте. В якості мульчі використовуйте сухий перегній шаром 5 см. Шар мульчі буде захищати грунт від випаровування вологи.
Догляд. Полив, підживлення, розпушування, мульчування, обрізка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Груша колоновидна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий, Зелений |
- Ціна: 199,95 ₴




