Посадковий матеріал висівають у відкритий ґрунт в середині весни на глибину 1 см. Пухкі ґрунти стимулюють активне зростання цибулі. До типу ґрунту та місця розташування сорт не вимогливий.
Посадка. Цибулю висаджують ранньою весною чи пізньою осінню. Підійдуть грунти які легкі за механічним складом, так і важкі. Перед посадкою цибулини калібрують за розміром. Оптимальний варіант - цибулини середнього розміру, діаметром близько 3 см. Висаджують за схемою - 30 цибулин на 1 м2 загущеною площею чи 4-рядною, стрічковою (відстань між рядами - 20 см, стрічками - близько 70 см). Підходить для весняної вигонки (кінець лютого).
Догляд за цим сортом полягає в помірному поливі, проріджуванні та прополюванні. Зволожувати землю необхідно регулярно, але небагато. Після поливу земля повинна бути в міру вологою.
Догляд. Догляд нескладний - прополка і розпушування. У посушливий період потребує поливу. Прибирають цибулю в кінці липня - середині серпня.
В нашому інтернет магазині можна купити насіння цибулі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Цибулеві овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 16,76 ₴




