Посадка. Обов'язковою умовою для успішного вирощування орієнтальних лілій, є глибока посадка (15 - 20 см). Таким чином, можна захистити цибулини від вимерзання взимку. Потребують родючий грунт, слабокислу. Добре ростуть на торф'янистих грунтах з додаванням піску і листяного перегною. При посадці в лунки обов'язково потрібно насипати пісок, змішаний із золою. Це запобіжить від загнивання дінці цибулинки. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Потребують регулярних поливах, особливо в першій половині літа і після цвітіння. Не терплять надлишку вологи. Дуже важливий правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис). Високі стебла потрібно підв'язати до опори. Необхідно берегти від весняних і осінніх заморозків: вкривати нетканим матеріалом. Під час затяжних дощів, накривати плівкою. На зиму цибулини потрібно викопувати або вкривати ялиновим гіллям, шаром листя або сухого торфу.
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 72,95 ₴





