Дотримуючись всіх рекомендації по посадці й догляду, амариліси Pink Rival будуть радувати тривалим і чудовим цвітінням до року, а життєздатність триватиме до 20 років.
Час посадки. Цибулини рекомендується висаджувати в стані спокою, як правило, в осінньо-зимовий період або навесні, коли рослини висаджують безпосередньо в землю.
Місце посадки. Амариліси - кімнатні рослини, які вирощують в горщиках. Однак допускається і вирощування в ґрунті. Рослина любить розсіяні світлі ділянки без потрапляння прямих сонячних променів.
Глибина посадки. Сорт Pink Rival висаджують у невеликий, але глибокий горщик, щоб цибулина була наполовину або третину на поверхні. Рослини мають глибоку кореневу систему. Коріння присипають повітропроникним субстратом, до складу якого входить дернова, перегнійна, торф'яна земля і пісок.
Догляд. Амариліс Pink Rival - світлолюбна рослина, якій часто недостатньо світла восени. У період зростання її вирощують при температурі близько +23 ° С, в період спокою її знижують до +10 ° С. Полив акуратний, помірний, не більше двох разів на тиждень; він проводиться без попадання на корені.
У період зростання амариліси потребують щомісячних підгодівель. Їх пересаджують не частіше одного разу в 4-5 років. Можуть піддаватися грибковим захворюванням і шкідникам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Амариліси від Floralia |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 393,95 ₴





