
До набору входить:
-
Кріп Багатолистий (5 г);
-
Петрушка Гігантела (2 г);
-
Селералей кореневий Алабастер (0,2 г);
-
Гірчиця салатна Ядрена (1г);
-
Базилік Зелений Гігант (0,3г).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Ботанічні характеристики | |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Холодостійкість | Ні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота рослин | Низькорослі |
| Агрономічні характеристики | |
| Тип вирощування | Універсальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Засухостійкість | False |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,36 ₴


