Набір Комахозапильних Огірків (5 упаковок) 205 Семена 5 упаковокшт. Florium
70,95 ₴
53,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747011
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
Огірок Засухостійкий (1 г);
-
Огірок Рацибір F1 (0,5 г);
-
Огірок Соплиця F1 (0,5 г);
-
Огірок Малюк (1 г);
-
Огірок Лялюк (1 г).

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Тип продукції | Посівний (сіма) |
| Культура | Огірок |
| ГМО | False |
| Колір плоду | Зелений |
| Вага паковання | 4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,21 ₴


