
До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
Салат Берлінський Жовтий (2 г);
-
Салат Ред Кредо (1 г);
-
Салат Верна головчастий (1 г);
-
Салат Латук (1,5 г);
-
Салат Австралійський (1г).
Набір із насіння 5 салатів. Ми відібрали гідні сорти, з огляду на наш величезний досвід і любов до свого діла. Якісне паковання надійно захистить насіння від шкідливих впливів довкілля та забезпечить оптимальні умови для зберігання й транспортування. Ретельно вибрані сорти від найкращих і перевірених постачальників забезпечать якісне зростання, а також багатий урожай із чудовими смаковими характеристиками.
Завдяки якісним насінням для отримання гарного врожаю потрібно лише дотримуватися термінів посадки та вибрати зону з відповідними умовами. Вже за кілька місяців рослини без великих зусиль потішать Вас результатами. Даним урожаєм ви зможете здивувати близьких і сусідів, а також приготувати з нього улюблені страви та консервації.
Салат Берлінський Жовтий — рідкісніший, ніж класичний зелений. Має делікатесний смак і зелено-жовте маслянисте листя, яке використовується в салатах та інших стравах. Сорт висаджується в травні, червні, у відкритий ґрунт або в теплицю. Період вегетації — 55-70 днів. Достиглі кочани стають округлими, зі щільно зібраним листям. Діаметр кочана — до 22 см, вага плоду — до 270 г.
Салат Ред Кредо середньосстиглий, дозрівання відбувається через 50-60 днів. Сорт має врожайність до 3 кг із кв. м. На вигляд кочан — витягнутий, 20-25 см завдовжки, і має бордовий відтінок із зовнішнього боку, а всередині листя зелені, мають хвилястий край. Хрусткий смак і високовітамінний склад. Вирощується як у парниках, так і на відкритих ділянках.
Салат Верна головчастий (кочаний). Вага плоду невелика — кочан до 200 грамів. Розмір у діаметрі — 30 см. Колір ніжно-зелений. Особливість сорту — висока врожайність і стійкість до хвороб у будь-якому місці вирощування: відкритий ґрунт або теплиця. Від драбини до повної стиглості має пройти не менш ніж 48-52 днів. Смачне листя соковите та олійне, використовуване в стравах і салатах.
Салат Латук — це класика, яка дозріває за 68-72 дні. Листя кучеряве, соковите, світло-зеленого кольору. Форумують округлий кочан середнього розміру. Може вирощуватися в теплицях і у відкритому ґрунті. Насіння сіють ранньою весною, тому що найкраща температура вегетації цього сорту — 8-12 градусів.
Салат Австралійський може мати вигляд, як класичний, але кочан у цього салату важить більше — 300-350-гр. Середньостопний сорт із вегетаційним періодом у 60-70 днів. Має кучеряве листя та соковитий смак, який ідеально підходить до салатів. Любить сонячні місця та регулярне зволоження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Салат |
| Вага упаковки | 6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 62,86 ₴




