Набір Високорослих Томатів (5 упаковок) 131 Семена 5 упаковокшт. Florium
124,95 ₴
93,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747007
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір насіння високорослих томатів різнокольорових 5 упаковок, сорти Чорний принц, Амурський Тигр, Де Барао та ін.
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Томат Амурський Тигр (0,1 г);
- Томат Чорний принц (0,1 г);
- Томат Де Барао помаранчевий (0,1 г);
- Томат Корніївський Рожевий (0,1 г);
- Томат Де Барао чорний (0,1 г).

Характеристики набору високорослих томатів 5 упаковок:
- Кількість в упаковці 5 упаковок
- Колір квітки/плоду Різнобарвний
- Глибина посадки 5 см
- Відстань 30 см
- Висота рослини 150 см
- Потреба в сонці Сонце Сонце
- Забарвлення листя Зелене
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Волога
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 0-5 см
- Країна походження Україна
- Зона морозостійкості Зона 3-4
- Запах Так
- Підходить на зрізання Так
- Період цвітіння старт березень
- Період цвітіння кінець травня
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Томат |
| Сорт/Гібрид | Набор семян высокорослых томатов разноцветных 5 упаковок, сорта Черный принц, Амурский Тигр, Де Барао и др. В набор входят отборные семена следующих сортов: Томат Амурский Тигр (0,1г); Томат Черный принц (0,1г); Томат Де Барао оранжевый (0,1г); Томат Корнеевский Розовый (0,1г); Томат Де Барао черный (0,1г). |
| ГМО | Ні |
| Колір плоду | Червоний |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,71 ₴


