Набір Жовтого Перцю (5 упаковок) 131 Семена 5 упаковокшт. Florium
75,95 ₴
64,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747015
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір жовтого перцю 5 упаковок, різні сорти для посіву GreenMarket, перець Богдан, жовтий Чудосвіт та інші
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Перець Золотий Ювілей (0,3 г);
- Перець Жовтий Товстостінний (0,3 г);
- Перець Ратунда Золотий (0,3 г);
- Перець Жовтий Чудосвіт (0,3 г);
- Перець Богдан (0,3 г).

Характеристики Набір Жовтого Перцю 5 упаковок:
- Кількість в упаковці 5 упаковок
- Колір квітки/плоду Різнобарвний
- Глибина посадки 5 см
- Відстань 30 см
- Висота рослини 150 см
- Потреба в сонці Сонце Сонце
- Забарвлення листя Зелене
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Волога
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 0-5 см
- Країна походження Україна
- Зона морозостійкості Зона 3-4
- Запах Так
- Підходить на зрізання Так
- Період цвітіння старт березень
- Період цвітіння кінець травня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| ГМО | Ні |
| Група стиглості | Ранньостигла |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Перець |
| Сорт/Гібрид | Перець Золотий Ювілей (0,3 г); Перець Жовтий Толстонний (0,3 г); Перець Ратунда Золотий (0,3 г); Перець Жовтий Дивосвітло (0,3 г); Перець Богдан (0,3 г). |
| Колір плоду | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,56 ₴


