Посадка алліума Jackpot - процес нескладний. З його вирощуванням впораються і новачки в області квітництва, а здатність пристосовуватися до різних кліматичних умов робить цю квітку універсальною і здатною порадувати свого господаря в будь-яких умовах.
Час посадки. Цибулини висаджують у відкритий ґрунт в осінній період, у вересні-жовтні.
Місце посадки. Місце для алліума потрібно вибирати просторе, з постійним доступом сонячного світла. Ґрунт повинен бути пухким й добре дренованим. Ідеальним буде піщаний ґрунт.
Глибина посадки. Посадковий матеріал поглиблюють не більше, ніж на 10 см. Глибина посадки залежить від розміру самих цибулин і не повинна перевищувати подвійного розміру цибулини.
Догляд. У догляді за алліумом Jackpot не потрібно особливих зусиль. Ця рослина буде рости з мінімальною участю садівника, але все ж декоративний ефект можна підсилити за допомогою періодичного розпушування ґрунту і звільнення від бур'янів. Полив може знадобитися тільки в умовах сильно посушливої погоди.
На період спокою цибулини можна викопувати та зберігати в темному прохолодному місці. Алліум Jackpot - морозостійкий сорт, але мульчування на зимовий період не зашкодить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 90 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 108,95 ₴





