Посадку цибулин алліума проводять у відкритий ґрунт в лунки, які викопують заздалегідь. Зволоживши місце посадки, цибулини акуратно розподіляють, засипаючи землею. Між рослинами потрібно дотримуватися відстань близько 30 см. Після посадки рослину мульчують - це допоможе їй легше перенести зиму.
Час посадки. Посадку алліума потрібно планувати на осінь, з середини вересня і до жовтня.
Місце посадки. Вибираючи місце посадки, слід пам'ятати, що це світлолюбна рослина, що вимагає достатнього простору для зростання. Ґрунт повинен бути добре дренованим і пухким, в ідеалі - піщаним.
Глибина посадки. Цибулини поглиблюють не більше, ніж на 10 см. Слід орієнтуватися на величину самого посадкового матеріалу. Глибина повинна приблизно дорівнювати висоті цибулини, збільшеній вдвічі.
Догляд. Алліум Violet Beauty - невибаглива рослина, як і більшість декоративної цибулі. У догляді потрібен полив у міру сухості ґрунту, рослина добре переносить посуху. Стійка до хвороб та морозів.
Періодичне розпушування, прополювання землі та звільнення від бур'янів будуть підвищувати декоративність рослини. На період спокою цибулини можна викопувати та зберігати в темному і прохолодному місці до того моменту, поки не настане час повторної посадки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 10+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 54,95 ₴





