Іфейону Wisley Blue висаджують на альпійських гірках або клумбах з невисокими квітами. Сорт також можна вирощувати як кімнатну рослину.
Час посадки. Цибулини необхідно посадити, не допускаючи їх підсихання, в кінці літа.
Місце посадки. Світлолюбним зірочкам необхідний пухкий ґрунт з домішкою торфу, дрібної кори або тирси.
Глибина посадки. Цибулини не перевищують в діаметрі 1 см, тому глибина їх посадки не повинна бути понад 5 см.
Догляд. Wisley Blue вважається невибагливою рослиною зі швидким процесом розмноження. Екзотична квітка не вимагає особливого догляду - важливо лише підтримувати помірну вологість ґрунту і підгодовувати комплексними добривами щоосені. Також Іфейону можна підгодовувати мінеральними добривами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ифейон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,95 ₴



