Вирощування сорту Brand Pixie не завдасть багато клопоту, троянда невибаглива в догляді. Елементарні агротехнічні заходи допоможуть домогтися рясного, повторного і тривалого цвітіння.
Час посадки. Кращим періодом для посадки троянди є осінь. Також рослину садять і навесні, орієнтовно у квітні, коли земля прогріється до +10 ° С.
Місце посадки. Роза буде рости на будь-якому ґрунті, проте найкраще підібрати відкриту сонячну ділянку родючого, добре дренованого ґрунту. Не рекомендується садити на ділянках з надлишковою вологістю і близьким розташуванням ґрунтових вод.
Глибина посадки. Для троянди сорту Brand Pixie готують ямки розміром 40х40х40 см і садять саджанці таким чином, щоб коренева шийка була на рівні поверхні землі або на 1-2 см вище ґрунту.
Догляд. Троянда Brand Pixie характеризується мінімальним набором агротехнічних заходів, серед яких - регулярний полив прополювання, обрізка сухих стебел і відцвілих бутонів, укриття на зимовий період. Полив здійснюється ввечері або вранці. Також рослина потребує обов'язкового внесення добрив і підгодівлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Троянди Декоплант |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 193,95 ₴



