Кермек Айсберг (білий) – невибаглива рослина. Для посадки підійде рівна, сонячна, безвітряна ділянка з легким ґрунтом. Краще, якщо земля буде суглинистою, дренованою.
Посадка:
-
підготуйте невеликі заглиблення по 2-3 см;
-
відстань між лунками – 15-20 см;
-
на дно покладіть насіння;
-
засипте ямки землею і полийте.
Щоб цвітіння було пишним та красивим, слід забезпечити належний догляд. З обов'язкового – полив, підживлення мінеральними речовинами та розпушування ґрунту.
Замовити садові рослини оптом Ви можете на сайті Флоріум.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння Hem Zaden |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,95 ₴



