Бегонія вічноквітуча Аккорд Світло-рожева F1 136 Семена 10 гранулшт. Florium
20,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 701090
Один з ефективних способів вирощування - за допомогою насіння. Насіння висаджують в ґрунтову суміш з піску, торфу і листової землі, накривають прозорою плівкою на два тижні. Полив здійснюють через піддон. Вода повинна бути теплою. Пікіровку сіянців проводять, коли утворилося 3 листочки. Підрослі саджанці можна пересаджувати в інший горщик і вирощувати в саду або на підвіконні.
Час посадки. В саду бегонію висаджують в кінці травня, в домашніх умовах - в будь-який час.
Місце посадки. Квітка віддає перевагу світлим ділянки, де багато сонячного світла. Це дуже теплолюбна рослина.
Глибина посадки. Висівання насіння проводиться зверху на ґрунт, поливається шляхом обприскування і покривається плівкою. У відкритий ґрунт саджанці пересаджують з невеликою земляною грудкою, глибина лунки - не більше 5 см. Коріння рослини розвиваються поруч з поверхнею, тому сильно поглиблювати їх не варто.
Догляд. Для бегонії вічноквітучої Акорд головним є регулярний полив. Важливо не пересушувати ґрунт, щоб рослина не загинула. Періодично слід прополювати бур'яни та розпушувати ґрунт. Якщо він родючий, квітку не потрібно й підгодовувати.
На зиму бегонію викопують з відкритого ґрунту, пересаджують в горщик і переселяють до приміщення - так квітка зможе пережити зиму. При вирощуванні в домашніх умовах пересаджувати не треба.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 20,95 ₴


