ПосадкаПосадка. Місце - сонячне. Грунт - родючий. Перед посадкою ділянку потрібно ретельно розпушити або перекопати на глибину 1-2 багнетів лопати. Внести в грунт перегній, компост або пісок залежно від структури грунту. Видаліть бур'яни і їх коріння. Після перекопування це зробити набагато легше. Ретельно виберіть всі корінці, особливо таких злісних бур'янів, як пирій і снить. Якщо хоч найменша їхня частина залишиться в грунті, то вони швидко розростуться по всій клумбі. Горщики з набутими рослинами розставте на клумбі в потрібних місцях. Внесіть, на 1 квадратний метр 3 - 4 кілограми компосту або перегною, а також 2-3 столових ложки деревної золи. Після викопайте лунки, таких розмірів, щоб навколо кореневої грудки залишився невеликий простір. Обережно витягніть рослини з горщика, по краях трошки розпушіть ком з коріннями, пошкоджені корені обріжте. Опустіть рослину в ямку, засипте в пустоти землі і злегка ущільніть її. Глибина посадки повинна залишатися тією ж, на якій рослина росла в горщику. Посадку треба провести так, щоб рослини одна від одної були на відстані 30 см. Посаджені рослини рясно полийте.
Догляд/strong>. Молоді рослини після посадки потребують поливів. Регулярно поливати рослини потрібно до тих пір, поки не відростуть нові корені і почнуть інтенсивно рости листки і пагони. Після, якщо багаторічники посаджені в хорошому місці, вони практично не потребують догляду. Поливати їх потрібно тільки під час посухи. Не захоплюйтеся щоденними поливами, так як це тільки шкодить рослинам. Гвоздику потрібно звільняти від бур'янів, поливати, а також удобрювати під час росту і цвітіння. Удобрювати можна перегноєм і комплексними мінеральними добривами. Рослину потрібно звільняти від бур'янів, поливати, а також удобрювати під час росту і цвітіння. Удобрювати можна перегноєм і комплексними мінеральними добривами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння дворічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 14,95 ₴



