Перед висаджуванням цибулин в землю вносять золу або вапняк. Сонцелюбиві лілії не люблять застоїв вологи, для них характерний помірний полив. Сорт має високу стійкість до захворювань і добре переносить зимові погодні умови.
Посадка. Вирощувати рослину нескладно, оскільки вона невибаглива у догляді. Цибулини висаджують в заздалегідь підготовлені ямки на глибину 15-20 см і відстані один від одного 30 см. Ґрунт добре дренований, легкий.
Глибина посадки. Лілії-Мартагон, або саранки підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки повинен бути легким, пухким. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200-500 г на 1 м²). Цибулини висаджують на глибину близько 20 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Дуже зимостійкі та практично не хворіють на відміну від багатьох інших лілій. Не люблять пересадку. Не рекомендується мульчувати тирсою і торфом, тільки листям. Дуже важливим є правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис).
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
У нашому інтернет-магазині великий вибір водяних лілій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 115 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Видові лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 115 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 87,95 ₴





