tyle="">У догляді рослина невибаглива, добре росте як на сонячних ділянках, так і в напівтіньовій місцевості. Ґрунт потрібен родючий, добре дренований. Разом з посадкою (восени або навесні) рекомендується внести добрива.
Посадка. Азіатські гібриди добре ростуть як на сонячних ділянках, так і в півтіні. Ґрунт підійде будь-який, але досить родючий, дренований і слабокислий. Перед посадкою в ґрунт вносять мінеральні та органічні добрива.
Глибина посадки. Посадкові лунки готують глибиною і діаметром близько 25 см. Цибулини висаджують на глибину 8-10 см. Відстань між рослинами - близько 35 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Азіатські гібриди відрізняються підвищеною зимостійкістю. Вони витривалі й невибагливі. Поливають їх при необхідності. Не переносять застою води. Цибулини швидко розростаються. У районах з суворими зимами, рекомендується вкривати. Тому їх необхідно ділити кожні 3-5 років. До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
У нашому інтернет магазині великий вибір a/ua/asiatic-liliums/" target="_blank">азіатських лілій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Рід рослини | Лілію |
- Ціна: 56,95 ₴





