
Кукурудза Цукрова Спірит F1 20 г Жовтий Насіння 20 гшт. Florium
135,95 ₴
115,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 710046
Оптимальна температура для садіння насіння – +18-25 °C. Якщо температура повітря буде нижчою за +10 °C, виходи можуть не з'явитися, оскільки це негативно впливає на вегетаційний процес.
Посадка:
-
виберіть рівну зону на сонячній стороні з родючим ґрунтом;
-
посів потрібно проводити широкорядним або пунктирним способом;
-
на 1 кв. м досить 20 г насіння;
-
глибина посіву – 5 см;
-
відстань між насінням – 45 см;
-
ширина міжряджання – 70 см.
З догляду кукурудзяне важливе поливання. Ґрунт має бути вологим, але без калюж. Надлишок вологи призводить до гниття кореневої системи рослин.
Сорт "Спірить F1" чутливий до гербіцидів, не рекомендується також Сіяти на полях, дуже заражених бур'янами. У разі появи бур'янів і бур'янів їх потрібно відразу ж прибирати. Рекомендується проводити боронування. На всіх етапах вирощування необхідно підгодовувати комплексними добривами. Особливо під час активного росту, формування плодів і після збирання врожаю.
Наш інтернет-магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 115,56 ₴


