Перед висадкою насіння замочують, щоб домогтися кращого ефекту проростання. Для вирощування використовують контейнер, наповнюючи його водою. Насіння рівномірно розміщують на спеціальній решітці. Контейнер встановлюють на добре освітленому і добре прогрітому місці. Насіння додатково обприскують водою.
Посів. Салат - рослина холодостійка. Проростає насіння при ° t 4-5 ° С. Сходи виносять заморозки до 2 ° С, а дорослі рослини до -5 ° С. Сійте салат на сонячні та родючі ділянки. Однак врахуйте, що салату не подобається надлишок добрив, особливо мінеральних. Насіння сійте ранньою весною, як тільки просохне ґрунт і стане придатним до обробки. Щоб ласувати свіжою зеленню протягом усього сезону, сійте салат партіями, тобто через кожні 6-10 днів до самого серпня. Висівайте насіння рядками, на відстань 15-20 см ряд від ряду. Глибина загортання насіння 0,5 - 1 см.
Догляд. Як тільки все насіння зійде проведіть проріджування в загущених місцях. Між рослинами залишайте 6-8 см для листових сортів, для качанних 10-15 см. Своєчасно проводьте поливи. Урожай слід збирати, коли рослина сформує типову для сорту розетку.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння мікрозелені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Салат овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 3-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 37,56 ₴



