Бамію вирощують за допомогою насіння. Його висівають в кінці квітня в торф'яні горщики, щоб отримати розсаду. Через 30-45 днів її висаджують на відкриті ділянки. У їжу вживають недостиглі зав'язі, що досягають довжини не більше 6 см.
Посів. Насіння помідорів не вимагають попередньої обробки, але якщо вимочувати їх в теплій воді протягом 12 годин, то вони швидше проростуть. Томати дуже вимогливі до ґрунту. Для ранніх сортів підходять легкі, теплі та водопроникні, для пізніх сортів - важчі ґрунти й теж водопроникні. Крім того, ґрунти повинні бути родючими. Потреба в поживних речовинах в ранньому віці невелика, але в період плодоношення різко зростає. Томати люблять високу температуру. Для пророщування насіння томатів необхідна температура 18-22 ° С. При низькій температурі вони не проростають, а при високій - гірше розвиваються. Тому насіння висівають в теплицях, мінітеплицях, парниках або в лотки для розсади в кімнаті. Оптимальний період для посіву: початок або середина лютого для раннього виробництва помідорів (розсаду пікірують), середина березня - для середньораннього виробництва (розсаду НЕ пікірують) і кінець травня - для пізнього виробництва (розсаду НЕ пікірують). Насіння висівають рядками. Норма висіву для не пікірованої розсади - не більше 2 г / м², для пікіруваної розсади - по 2-3 г / м²
Догляд і пікіровка. Протягом першого тижня до сходів насіння необхідно підтримувати температуру 20-25 ° С, а після появи перших сходів температуру знижують. Вдень вона повинна бути 10-15 ° С, а вночі близько 8-10 ° С. Залежно від температури, насіння повинні прорости протягом 10 днів. Рання розсада не потребує частих поливів. Коли утворюються перші 2 справжні листи розсаду пікірують в напівтеплий парник в ґрунт на відстані 10 × 10 см або в горщики. Парникова розсада дуже чутлива до низьких температур, тому перед посадкою в ґрунт її треба попередньо загартувати, тобто поступово привчити до умов зовнішнього середовища. При потеплінні погоди розсаду виносять на свіже повітря (якщо вона вирощується в кімнаті) або підіймають укриття (якщо вона вирощується в парнику). Також поступово зменшують полив і розсаду злегка підсушують впродовж декількох днів перед посадкою. Загартована розсада має темно-зелене забарвлення і товсте стебло. Розсада томатів може сильно витягуватися. Вона стає блідо-зеленою і має довге і тонке стебло. Причинами витягування є загущення посівів, висока температура і висока вологість, недостатнє освітлення.
У нашому інтернет магазині можна купити більше рідкісних овочів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
| Культура | Томат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Бамія |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Кімнатні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Частий |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 9,86 ₴





