Сорт вирощують з використанням насіння і розсади. Перевагу віддають родючим ґрунтам. Рослина любить вологу, дуже чутлива до температури й освітлення. Перед посівом насіння замочують в теплій воді, а потім пророщують в мокрому тирсі або тканинах. Період вегетації становить 38-40 днів.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння рідкісних культур.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Лагенарія |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Частий |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,16 ₴



