Перед посівом насіння замочують. Після проростання їх висаджують в теплиці, щоб отримати життєздатну і якісну розсаду. Через 40 діб її можна висадити на відкриті ділянки, забезпечивши помірний і регулярний полив.
У нашому інтернет магазині можна купити картоплю насіння і бульби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 0,02 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Суха |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴



