
Набір лікарських трав Серцевий, 5 упаковок насіння для посіву в ґрунт GreenMarket, трави для здоров'я
37,95 ₴
24,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747028
Набір лікарських трав Серцевий, 5 упаковок насіння для посіву в ґрунт GreenMarket, трави для здоров'я
Застосування лікарських трав допомагає значно поліпшити самопочуття, позбутися болю в серці та нормалізувати роботу серцево-судинної системи. Цілющі властивості рослин, насіння яких входить до лікувального збору, благотворно позначаються на загальному стані здоров'я, зміцнюють судини.
Склад набору:
- Пустирник.
- Валеріана.
- М'ята.
- Багаторічник (любисток).
- Цикорій.
Собача кропива показана для людей з високим артеріальним тиском, вона діє як заспокійливий засіб. Валеріана розширює коронарні судини, знімає спазми, заспокоює. М'ята нормалізує роботу серцево-судинної системи. Багаторічник очищає організм, чинить знеболювальну дію. Цикорій сприяє зниженню рівня холестерину і допомагає в разі тахікардії.
Усі рослини, насіння яких представлено в наборі, легко виростити в домашніх умовах. Його висівають у відкритий ґрунт у березні-квітні. Зібрані лікарські трави, коріння, листя допомагають позбутися болю, зміцнити свій організм і продовжити молодість.

Характеристики набір Лікарські трави Серцевий 5 упаковок:
- Кількість в упаковці 5 упаковок
- Колір квітки/плоду Різнобарвний
- Глибина посадки 5 см
- Відстань 30 см
- Висота рослини 150 см
- Потреба в сонці Сонце Сонце
- Забарвлення листя Зелене
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Волога
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 0-5 см
- Країна походження Україна
- Зона морозостійкості Зона 3-4
- Запах Так
- Підходить на зрізання Так
- Період цвітіння старт березень
- Період цвітіння кінець травня
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Декоративні трави/злаки |
| Рід рослини | М'ята |
| Виробник | Насіння України |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 24,67 ₴


