Культура не вимагає значних агротехнічних зусиль. Вона проста в догляді та не примхлива. Любить добре освітлені місця для висаджування розсади. Для нормального розвитку і росту потрібен регулярний полив і прополювання.
Посів. Селеру вирощують виключно розсадним способом. Для отримання ранньої продукції насіння селери висівають на початку лютого в теплий парник або в миски, а для пізньої - у другій половині березня. Висів проводять врозкид. Норма висіву 1-2 г насіння на 1 м² на глибину 0,5 см. Селері подобається помірно прохолодний клімат. Вона найкраще розвивається при температурі 18-20 ° C. Для проростання насіння температура повинна бути висока (близько 25 ° С). Молоді паростки селери витримують зниження температури до 4-5 ° С морозу, а дорослі рослини до 7-9 ° С морозу. Селера - вологолюбна культура. Якщо стоїть стійка посуха - обов'язково поливайте, оскільки без води ріст припиняється, а коренеплоди дрібнішають. Селера дуже вимоглива до ґрунту. Добре розвивається на багатих органічними речовинами ґрунтах. При нормальних умовах насіння селери проростають за 20 днів. Щоб прискорити проростання насіння можна замочити у воді протягом однієї-двох діб, після чого їх пророщують при температурі 20 ° С до появи верхівки зростання. Після цього насіння злегка підсушують і висівають у вологий ґрунт.
Догляд. Основне завдання - підтримування нормальної вологості ґрунту. Як тільки утворюються 6-7 листочків, розсада готова до висадки. Для отримання раннього врожаю розсаду можна пікірувати. Для пізнього - досить провести проріджування рослин на відстань 2-3 см. Висаджують селеру в кінці травня - початку червня. Рослину виймають із землі, частину листя та 1/3 кореня обрізають, щоб полегшити приживання. На грядки висаджують на ту ж глибину, на якій вона зростала до висадки. Догляд після посадки - проведення 3-4 розпушувань, підгодівля аміачною селітрою і регулярний полив.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння селери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Овочі для соління |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 9,95 ₴





