Айстру Крален Люкс висаджують у відкритий ґрунт або за допомогою розсади. До моменту появи сходів може пройти менш як тиждень.
Час посадки. Завдяки своїй морозостійкості висаджувати насіння можна ранньою весною.
Місце посадки. Айстра - досить світлолюбна, але невелике затемнення на території їй не зашкодить. Ґрунт повинен бути пухким та зволоженим.
Глибина посадки. При висіванні насіння у відкритий ґрунт глибина повинна бути невеликою, оскільки насіння айстри досить маленькі та легкі.
Догляд. Ця квітка настільки невибагливий в догляді, що ефект від її зовнішнього вигляду буде ще відчутнішим. Ви отримаєте неймовірної краси рослину у вашому квітнику з мінімальними витратами на її посадку та догляд. Для рослини потрібен помірний полив і розпушування ґрунту.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 9,95 ₴


