Айстра високоросла Піонен Салмон червона 133 Семена 0,25 гшт. Florium
9,95 ₴
8,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 726594
Як і всі рослини із сімейства айстр, ця квітка може бути висаджена розсадним або безрозсадним (висадка насіння у відкритий ґрунт) способами.
Час посадки. Сприятливим періодом для посадки насіння у відкритий ґрунт буде середина-кінець весни. У більш ранній період можна висаджувати насіння для вирощування розсади.
Місце посадки. Місце для посадки необхідно вибирати світле, забезпечувати своєчасний полив.
Глибина посадки. Глибина загортання насіння айстри повинна бути невеликою, до 3 см. Вони дуже маленькі, тому чим глибше будуть посаджені, тим складніше їм буде зійти.
Догляд. Для айстри необхідно забезпечувати своєчасний полив, розпушування ґрунту, а також при необхідності очищати місце зростання від бур'янів. За підгодівлю мінеральними добривами рослина віддячить вам соковитим цвітінням.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 8,96 ₴


