Айстру Гарц Рензі висівають у відкритий або закритий ґрунт. Перші сходи з'являються на 3-7 день.
Час посадки. Попри те, що сорт морозостійкий, у відкритий ґрунт рослина краще поміщати навесні, коли все холоду минули.
Місце посадки. Для росту і рясного цвітіння місце повинно бути сонячним, а ґрунт - легким, пухким і удобреним.
Глибина посадки. Насіння айстри маленькі, тому для гарної схожості глибина посадки не повинна перевищувати 3 см.
Догляд. Незначний догляд, такий як підгортання ґрунту, помірний полив, підживлення мінеральними добривами, допоможуть підтримати насиченість і тривалість цвітіння.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 75-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,95 ₴


