Вирощування айстри під силу навіть новачкам. Насіння цього сорту невибагливі, швидко проростають і можуть висівати як у відкритий, так і закритий ґрунт.
Час посадки. Висаджувати айстру найкраще у квітні-травні, коли ґрунт достатньо прогрітий. Але для отримання раннього цвітіння насіння можна висівати на розсаду.
Місце посадки. Слід вибирати вапняний ґрунт з хорошим дренажем і вологопоглинаючими властивостями. Місце - сонячне, захищене від поривів вітру.
Глибина посадки. Насіння айстри Класик Салмон невеликі, тому глибоко поміщати в ґрунт їх не потрібно. Досить опустити їх на глибину 0,5-1 см і присипати землею.
Догляд. Доглядаючи за низькорослою айстрою, варто акуратно рихлити землю, рясно, але не часто поливати. Для отримання тривалого цвітіння найкраще використовувати мінеральні добрива та уникати свіжого гною в ґрунті.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Лососевий |
- Ціна: 9,56 ₴


