Рослина досить швидко адаптується в ґрунтах різних типів, швидко проростає і практично не вимагає догляду.
Час посадки. Насіння цикорію висівається в ґрунт в кінці травня або початку червня.
Місце посадки. Оптимальним варіантом для посадки є чорнозем, суглинку. Слід уникати кислих ґрунтів. Місце можна вибрати напівзатінене або сонячне.
Глибина посадки. Посадковий матеріал поміщається на глибину 1,5 см. Важливо, щоб ґрунт був удобрений, підгорнутий та прогрітий сонцем до 7-10 ° C.
Посів. Салат - рослина холодостійка. Проростає насіння при ° t 4-5 ° С. Сходи виносять заморозки до 2 ° С, а дорослі рослини до -5 ° С. Сійте салат на сонячні та родючі ділянки. Однак врахуйте, що салату не подобається надлишок добрив, особливо мінеральних. Насіння сійте ранньою весною, як тільки просохне ґрунт і стане придатним до обробки. Щоб ласувати свіжою зеленню протягом усього сезону, сійте салат партіями, тобто через кожні 6-10 днів до самого серпня. Висівайте насіння рядками, на відстань 15-20 см ряд від ряду. Глибина загортання насіння 0,5 - 1 см.
Догляд. Завдяки стійкості рослини до засух доглядати за нею дуже просто. Цикорій відмінно росте як дика культура. Але нечастий полив, підгортання і підгодівлі будуть винагороджені шикарним цвітінням і смачним осіннім напоєм.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння приправ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 8,95 ₴




