Насіння кавуна Альянс краще попередньо висадити в торф'яні горщики, а вже після - в землю. Для посадки слід підбирати сонячні відкриті ділянки з хорошим, насиченим корисними речовинами ґрунтом. Земля повинна бути досить прогріта, тому починати висадку саджанців з горщиків слід не раніше середини травня.
Посів. Кавуни дуже вимогливі до світла і тепла. Тому оптимальною ° t для зростання є 26 - 30 ° С. Якщо ° t вище 32 ° С - запліднення сповільнюється, що часто призводить до виростання потворних плодів. Якщо ж ° t опускається нижче 10 ° С, то рослини припиняють зростання. Негативно впливають на паростки, квітки та утворення плодів тривалі похолодання. Сіють кавуни в другій половині квітня, для більш холодних районів на початку травня, коли ґрунт прогріється до ° t 12-15 ° С. Висівають на горизонтальну поверхню, гніздовим способом за схемою - 2х1 м. Розмір гнізд 40-50 см. У гніздо насипають перегній, перемішуючи з землею. Потім туди висівають по 5-6 насінин, закладаючи їх на глибину 3-5 см. Витрата насіння на 100 м² 20-40 м. Зверху мульчують перегноєм для збереження вологи. Для того, щоб прискорити схожість насіння, гнізда накривають поліетиленом або створюють тунельні укриття.
Догляд. Як тільки утворюються два справжні листи потрібно провести проріджування. У кожному гнізді залишають по одній рослині. Після цього регулярно проводять розпушування до тих пір, поки не зімкнуться батоги рослин і закриють всю поверхню ґрунту. Проводять полив молодих рослин, але як тільки плоди почнуть дозрівати полив припиняють, оскільки надлишок вологи негативно впливає на смакові якості плодів.
В інтернет магазині Флоріум можна купити насіння кавунів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Ранні кавуни |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 11,86 ₴




