Урожайність баклажана сорту Марципан F1 можна підвищити шляхом висадки його через розсаду. Саджанці висаджують в підготовлений ґрунт після встановлення стабільно теплої погоди. Для активного росту баклажанів потрібно сонце, ретельний полив, підживлення, обробка від шкідників.
Сорт витривалий, не втрачає своєї привабливості та корисних якостей навіть при температурних перепадах і засухах, підходить для продажу на свіжому ринку завдяки відмінній лежкості та транспортабельності.
Посів. Оптимальна ° t для зростання і розвитку баклажанів приблизно 20 - 30 ° С. При цій температурі та вологості 80% насіння проростуть на 5-8 день після посіву, а при ° t 12-14 ° С проростання відбудеться тільки на 18-25 день. Молоді пагони дуже чутливі до низьких ° t (5-10 ° С). Похолодання до 0,5 ° С призводить до загибелі баклажанів. Насіння ранніх сортів висівають в кінці січня-початку лютого в парник або контейнери для розсади. Як тільки утворюються два справжніх листочки, рослини пікірують за схемою 10х10 см. Врахуйте, що коренева система баклажанів дуже вразлива, після пересадки рослини довго відновлюються. Насіння середньостиглих сортів висівають в середині або в другій половині березня в напівтеплий парник. У сонячні дні в парниках підтримують температуру 18-20 ° С, в похмуру погоду і вночі 15-17 ° С. Повітря в парнику повинне бути сухим, а ґрунтова вологість помірною.
Висаджувати розсаду. Перед висадкою розсади потрібно врахувати її високі вимоги до тепла. Ранню розсаду висаджують не раніше кінця квітня, поки не встановиться тепла погода. На грядках садять в гнізда: відстань між рослинами в рядку 30 - 40 см, відстань між рядками 70 см.
Догляд. Розпушування проводять після приживання рослин. Разом з першим розпушуванням ґрунту рослину підгортають.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння баклажанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Ранні баклажани |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | лютий |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | березень |
| Період цвітіння (закінчення) | березень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 8,06 ₴




